در حال نمایش 14 نتیجه

نمایش 9 24 36

معرفی و بررسی و خرید آنلاین محصولات برند دیپ سنس
مراقبت از پوست و مو با زیبایی شما رابطه مستقیم دارد. استفاده از ماسک ها و کرم های مناسب و باکیفیت می تواند در این زمینه به شما کمک زیادی کند. امروز در این صفحه با برند دیپ سنس یکی از برندهای معروف ایرانی آشنا می شویم. احتمالا همه شما نام «دکتر اخوی» و برندهای آرایشی و بهداشتی زیر مجموعه آزمایشگاه دکتر اخوی را شنیده اید. برند دیپ سنس یکی از زیرمجموعه های آزمایشگاه دکتر اخوی می باشد.
تاریخچه برند Deep Sense
برند دیپ سنس کجا ساخته می شود؟ تا اینجا متوجه شدید که Deep Sense یک برند ایرانی است. ابتدا کمی در مورد شرکت مادر این برند یعنی آزمایشگاه دکتر آخوی توضیح می دهیم. شرکت آزمایشگاهی دکتر آخوی در سال 1369 توسط دکتر نصرالله آخوی تاسیس شد. این شرکت پس از راه اندازی برندهای موفقی چون SEAGULL، PRIME، PHARMED، FRICE، برند Deep Sense را نیز با بهره گیری از کارشناسان با تجربه و دانش روز دنیا در زمینه مراقبت از پوست و مراقبت مو راه اندازی کرد.

به زیر مجموعه های شما اضافه شد. دیپ سنس یک برند تخصصی جدید در زمینه مراقبت از پوست و مو است که محصولات خود را با استانداردهای جهانی تولید می کند. محصولات این برند با توجه به شرایط اقلیمی ایران و نیاز ایرانیان و مطابق با استانداردهای جهانی تولید و عرضه می شود. تولید برند دیپ سنس از سال 2019 آغاز شده است.
ویژگی های محصولات برند Deep Sense
محصولات برند دیپ سنس شامل انواع شامپو و نرم کننده مو، لوسیون و سایر محصولات شوینده و مراقبت از پوست می باشد. این محصولات با بسته بندی و ظاهری زیبا مانند برترین برندهای خارجی تولید و عرضه می شوند. یکی از ویژگی های مهم این برند استفاده از عصاره های طبیعی گیاهی است.

افزودن این ترکیبات با رایحه های جذاب و خاطره انگیز به محصولات این شرکت حس تازگی و تازگی را به مصرف کننده القا می کند. در محصولات دیپ سنس از مواد طبیعی استفاده می شود. از طرفی رایحه های به کار رفته در این برند نیز برگرفته از طبیعت است. در تمامی محصولات آزمایشگاه دکتر آخوی شاهد استفاده از روغن آملا هستیم. تحقیقات انجام شده روی آملا نشان می دهد که این درخت خواص زیادی برای سلامت پوست و مو دارد.
برند دیپ سنس کجا ساخته می شود؟
برند دیپ سنس یکی از برندهای آزمایشگاه دکتر اخوی می باشد. این محصول ساخت ایران می باشد.
لیست محصولات برند دیپ سنس شامل چه مواردی است؟
به طور کلی برند دیپ سنس در زمینه مراقبت از پوست و مو فعالیت می کند.
چرا باید شامپو Deep Sense را انتخاب کنید؟
دیپ سنس یک برند ایرانی است. جدا از حمایت ملی، مهمترین مزیت شامپوهای دیپ سنس وجود روغن های گیاهی در این محصول است. این شامپوها حاوی ویتامین c و روغن آملا نیز هستند.
آیا دیپ سنس از نظر کیفیت می تواند با نمونه های مشابه خارجی رقابت کند؟
این برند ایرانی در این راستا تلاش زیادی کرده است. تمام مواد اولیه آن گیاهی و با کیفیت می باشد.
آیا دیپ سنس به جز شامپو محصولات دیگری تولید می کند؟
بله، این برند علاوه بر شامپو بدن و مو، محصولات دیگری نیز تولید کرده است. محصولات شامل کرم های مرطوب کننده، آب میسلار، صابون ها و نرم کننده ها هستند.