روش های ارسال؛ سرعت در خرید آنلاین را لمس کنید

در روزهای عادی ، سفارش‌ طبق رویه‌ های زیر ارسال می‌ شود . در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ ها یا روزهای شلوغ و پر ازدحام مانند اسفند ماه ، برحسب روش و محل دریافت سفارش ، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد ، طبق رویه‌ های زیر صورت نگیرد . روینا با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل ، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است .

مشهد:

سفارش‌ ها در شهر مشهد مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌ کنند ، تحویل داده خواهد شد . همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد .

سایر شهرستان ها

امکان تحویل سفارش‌ هایی که تا ساعت 12 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند ، 4 – 7 روز بعد وجود دارد . سفارش‌ هایی که بعد از ساعت 12 و یا روزهای پنج‌شنبه ، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند ، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهد شد .

نکات مهم:

1 . هزینه ارسال برای سایر شهرها بر اساس تعرفه پستی ارائه شده در صفحه تسویه حساب است .

2 . اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد ، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام ، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است ، هنگام دریافت کالا باید مبلغ را پرداخت نماید .

3 . لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور ، در حضور مامور پست تحویل سفارش کنترل شود .

4 . برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا ، اکیداً توصیه می‌ شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در حضور مامور پست تحویل سفارش چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند .

بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود .

5 . سفارش‌ هایی که از طریق پست ارسال می‌ شوند و مبلغ آنها بیشتر از 10 میلیون ریال است ، لازم است پیش از ارسال ، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی نصف یا تمام هزینه سفارش تسویه شود .

6 . تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه ، کافی نت ، رستوران ، هتل و مانند آن امکان‌ پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل ، دقیق و قابل استناد باشد .

پست پیشتاز و سفارشی برای سفارش‌ های خارج از مشهد در نظر گرفته شده است . پس از پردازش سفارش و تحویل به پست ، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 4 تا 7 روز کاری است .

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید ، می‌ توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید :

https://itemtracking.post.ir

7 . اگر ارسال سفارش مشمول هزینه باشد ، هزینه ارسال در فاکتور درج می‌ شود و دریافت هرگونه مبلغ اضافی هنگام تحویل کالا تخلف محسوب می‌ شود. در صورت مشاهده چنین مواردی لطفاً مراتب را جهت پیگیری از طریق ایمیل shoproyna@gmail.com به فروشگاه روینا اطلاع دهید .

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.