تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌ کنیم محصولات عرضه شده در فروشگاه روینا با گارانتی اصل ، بالاترین کیفیت و ارزان‌ ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌ های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است . اگر پس از خرید از فروشگاه رومیس ، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌ تر ارائه می‌ دهد ، می‌ توانید درخواست استفاده از « تضمین بهترین قیمت » را ارسال و در صورت تایید ، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید .

تضمیت قیمت چه شرایطی دارد ؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد :

1 . مدل یکسان : محصولات باید از نظر ویژگی‌ های فنی ، رنگ ، امکانات و قابلیت‌ ها یکسان باشند .

2 . کالای اصل : از آنجایی که همه کالاهای موجود در فروشگاه روینا اصل هستند ، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد .

3 . گارانتی اصل و یکسان : کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند ، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌ های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌ گذارد .

4 . با توجه به رسمی بودن فاکتورهای فروشگاه روینا، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و ۹% مالیات بر ارزش افزوده باشد .

5 . لوازم جانبی اصلی در بسته‌ بندی کارخانه : فروشگاه روینا همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌ شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌ دهد . بنابر این محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ ها ارائه می‌ شوند ، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به
همراه داشته باشند .

6 . یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند ، شامل تاریخ مصرف نیز می‌ شود .

7 . فروشگاه‌ ها و وب‌ سایت‌ های مجاز : مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌ سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد .

8 . کالا برای فروش موجود باشد : کالا باید در زمان ارائه درخواست به فروشگاه روینا ، در سایت یا فروشگاه مورد نظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد .

9 . از آنجا که هدف این طرح اطمینان مشتری از خرید با بهترین قیمت است ، اگر در قیمت فروشگاه روینا به دلیل خرید از جشنواره های فروش یا استفاده از ووچر تخفیف اعمال شده باشد ، ملاک مقایسه ، قیمت نهایی و تمام شده ای است که مشتری پرداخت می کند .

10 . با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه ، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده ، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد ، ملاک مقایسه قیمت فروشگاه روینا، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود .

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه کد سفارش خود ، به آدرس ایمیل shoproyna@gmail.com ارسال کنید :

1 . پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده ؛ پیش فاکتور باید :

– شامل نام فروشگاه ، اطلاعات تماس ، آدرس و مهر فروشگاه ، نام خریدار ، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور ، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد .

– تا ۲۴ ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد .

– صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد .

2 . در فروشگاه‌ های اینترنتی ، کافیست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود . بدیهی است که اگر به وب سایت‌ های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود ، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود .

چه زمانی درخواست بفرستید ؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا ۴۸ ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش ، ارسال شود . بررسی ثبت درخواست تا حداکثر ۳ روز کاری انجام می‌ شود . پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌ تر ، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم .

قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوء استفاده از این طرح ، حق عدم پذیرش آن درخواست برای فروشگاه روینا محفوظ است . فروشگاه روینا می‌ تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده یا ارائه آن را متوقف کند .

سبد خرید

تخفیفات یلدایی شروع شد (اینجا بزن)

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای ثبت سریع سفارش و مشاهده تمام محصولات همین الان عضو کانال تلگرام روینا شو.!

Popular requests:
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
0 علاقه مندی
حساب کاربری من