تخفیفات یلدایی روینا شروع شد

تخفیف میخوام

طرز استفاده اسکراب شنی مکس لیدی

اسکراب شنی ها از اسکراب های پرکاربرد و پرطرفدار ایرانی هاست و قطعا طرز استفاده اسکراب شنی مکس لیدی یا هر برند دیگری برای مصرف کنندگان مهم است . برای دونستن این موضوع یا باید خودتان روش های مختلفی را تست کنید یا از کسی که تجربه استفاده و فروش اسکراب شنی را دارد سوال کنید که خب پیدا کردن چنین افرادی هم سخت است .

چون این روزها همه خود را در هر کاری متخصص می دانند اما شاید بپرسید که خب مگه طرز استفاده اسکراب شنی انقد مهم است ؟ بله قطعا مهم است . اهمیت استفاده صحیح از این محصول به دریافت تاثیرات کامل آن و جلوگیری از عوارض استفاده اشتباه بر میگردد . پس باید هر فرد مصرف کننده ای استفاده از این محصولات را به طور کامل و صحیح بلد باشد تا خدایی نکرده عارضه ای به پوستش وارد نشود و تاثیرات عالی از استفاده آن ها بگیرد . در این بخش از روینا با ما همراه باشید تا برای شما در مورد نحوه استفاده از اسکراب مکس لیدی کامل صحبت کنیم و شما را راهنمایی کنیم .

طرز استفاده اسکراب شنی چطور است ؟

برای استفاده صحیح باید اول به نکات مهمی اشاره کنیم ، چون ما بحثمان استفاده صحیح است اول روش استفاده صحیح را بیان می کنیم و بعد از آن به نکات مهم استفاده آن می پردازیم تا چیزی را از قلم نندازیم . طرز استفاده اسکراب شنی خودش نکته مهمی است که ابتدا باید پوست خود را یا همان محل مورد نظر از صورت یا بدن تان را کامل با آب ولرم شستشو دهید تا تمیز شود .

حالا مقداری از اسکراب شنی را بردارید و روی پوست خود بزنید و به صورت دورانی و ملایم شروع کنید به ماساژ دادن . بعد از 3 الی 10 دقیقه که ماساژ دادید ، با آب سرد محل مورد نظر را شستشو دهید و خوب تمیز کنید . به همین راحتی ، اما به نکات مهمی هم که در ادامه بهتون میگیم هم توجه کنید .

نکات مهم استفاده از اسکراب شنی 

به این نکات با دقت توجه کنید و برای دریافت نتیجه عالی و کامل اسکراب بدن به آن ها عمل کنید.

  • حتما حتما قبل از استفاده از آب ولرم استفاده برای شستشو تا منافذ پوستتان باز شود و بعد از آب سرد برای شستشو استفاده کنید تا پوستتان دچار افتادگی و چین و چروک نشود.
  • از آبرسان بدون چربی بعد از استفاده از اسکراب استفاده کنید تا منافذ پوستتان بسته شود و دوباره کثیفی و .. را به خود جذب نکنند ( ترجیحا از ژل آلوئه ورا استفاده کنید ).
  • اگر پوستتان نازک است کمتر و آرام تر اسکراب را روی پوستتان ماساژ دهید و بسته به ضخامت پوستتان مدت زمان ماساژ و شدت ماساژ را بیشتر کنید اما از 8 دقیقه گفته شده بیشتر نشود.
  • برای قسمت های نازک پوست مثل پوست صورت و دور چشم و … و قسمت های ضخیم پوست مانند زانو و پا و … هم مثل روش بالا مقدار و شدت ماساژ را رعایت کنید تا نتیجه بهتری از اسکراب بگیرید.
  • قبل از استفاده از نمونه اسکراب خریداری شده در قستمی از بدن خود هم روی پوست نازک و هم پوست ضخیم مقداری از اسکراب را بزنید و حدود 5 دقیقه صبر کنید تا ببینید حساسیت دارید به اسکراب یا نه و اگر تغییر مخربی را مشاهده نکردید سپس می توانید کامل از اسکراب شنی استفاده کنید.
  • برای شستشوی اسکراب از روی پوست از ژل شستشو صورت یا تونر و میسلار واتر استفاده نکنید چون تاثیر اسکراب را منفی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا