در حال نمایش 9 نتیجه

نمایش 9 24 36

معرفی و بررسی و خرید محصولات برند سان سیف
برند سان سیف از ابتدای فعالیت خود افتخارات بسیاری را برای تولیدکنندگان خود ایجاد کرده است. گروه تولید محصولات سان سیف متشکل از دو گروه متخصص با تجربه در زمینه پوست می باشد. در طرف دیگر آزمایشگاه پارس حیان قرار دارد که با بیش از دهه ها تجربه در تولید محصولات پوست و مو، آرایشی، بهداشتی و دندانپزشکی یکی از پیشگامان این صنعت بوده است.

این آزمایشگاه از ابتدای کار تجاری خود تا کنون بیش از 200 محصول تولید کرده و همواره به دنبال ارتقای سطح کیفی محصولات خود می باشد. پارس حیان با تولید محصولاتی با تنوع بالا و کیفیت قابل قبول در تلاش است تا نیاز بازار به نمونه های خارجی را به حداقل برساند. این باور او را به سمت همکاری های موفق سوق داده است. همکاری که در تولید محصولات برند Sun Safe با دکتر Straetmans یکی از فعال ترین متخصصان آزمایشگاه پوست در آلمان بود. این همکاری که منجر به تولید محصولات فوق العاده این برند شده است، دسترسی به محصولات باکیفیت و با بهترین قیمت را برای همه مردم خاورمیانه فراهم کرده است.
چرا باید از برند Sunsafe خرید کنم؟
ویژگی های محصولات برند Sunsafe و اخلاق تجاری تولیدکنندگان آن نقش مهمی در موفقیت این برند داشته است. در ادامه به بررسی برخی از دلایلی می پردازیم که باعث شده تقاضای بازار به سمت محصولات برند Sun Safe کشیده شود.
یک انتخاب، یک تخصص
یکی از ویژگی های برند Sunsafe که همیشه مورد قدردانی و تحسین قرار می گیرد تمرکز آن بر یک زمینه تخصصی است. مانند بسیاری از برندهای دیگر، سان سیف کمیت را فدای کیفیت نکرده است. این مقدار هم به تعداد محصولات تولید شده توسط این برند و هم به نوع محصولات تولید شده اشاره دارد.

کرم های ضد آفتاب محصولات اصلی برند Sunsafe هستند. این بدان معناست که SunSafe برای محافظت کامل از پوست شما در برابر اشعه های مضر خورشید طراحی شده است. می توان گفت با تحقیقات گسترده و عمیقی که واحد تولید این برند انجام داده و علم تجربی که برندسان سیف در این زمینه دارد، این امر برای وی غیرممکن نیست. البته ممکن است محصولاتی مانند صابون سان سیف نیز در بازارهای فروش این برند دیده شود.
انقلابی جدید در مواد خام و ترکیبات
برند سانسایف توانسته است برای اولین بار در ایران محصولی ضد آفتاب با عملکرد چندگانه تولید کند. کرم ضد آفتاب Sun Safe با فاکتورهای حفاظتی فوق‌العاده محافظت کاملی از پوست می‌کند. همه ما می دانیم که استفاده از کرم ضد آفتاب از ایجاد لک جلوگیری می کند. اما کرم های ضد آفتاب Sun Safe دارای ترکیبات روشن کننده موثری هستند. جلوگیری از ایجاد خطوط و چین و چروک صورت نیز از دیگر مزایای استفاده از کرم ضد آفتاب است که برندSun Safeبا بهبود ترکیبات آن این تاثیر را بار دیگر چند برابر کرده است.

اما Sunsafe با این سطح از تعدد محصولات راضی نیست. ترکیب شاخص های آرایشی و بهداشتی باکیفیت با این ضد آفتاب که خود عملکرد مراقبتی و درمانی دارد، حرکت دیگری بود تا محصولات برند سان سیف محبوب و خاص شوند. این ویژگی ها باعث شده است که محصولات برند Sun Safe نزد هر مصرف کننده ای محبوب و توسط هر متخصصی توصیه شود.
امنیت و سازگاری بالا
مواد تشکیل دهنده ایمن و طیف وسیع رنگ های محصولات این برند، آنها را برای همه افراد با هر رنگ و پوستی مناسب می کند. خواص ضد آکنه محصولات برند سان سیف، آن را به دوست همیشگی پوست های چرب تبدیل کرده است. و خاصیت ضدالتهابی آن باعث می شود افراد با پوست حساس با استفاده از محصولات این برند احساس راحتی کنند. علاوه بر این، مواد مرطوب کننده نیز در این محصولات یافت می شود که برای پوست های خشک محبوب هستند. این تنظیم بین این ویژگی ها و ترکیبات است که منجر به سازگاری بالا و کیفیت باورنکردنی محصولات برند Sun Safe شده است.

علاوه بر این، سان‌سیف در تولید محصولاتی مانند کرم‌های ضد آفتاب کرم پودر سان‌ سیف مانند سایر برندهایی که کرم‌پودر یا ضدآفتاب رنگی تولید می‌کنند، به سه رنگ محدود نشده است. طیف 6 رنگ این محصولات تضمین می کند که دو رنگ پوست خود را در ناحیه صورت و گردن تجربه نخواهید کرد!

نکته مهم در مورد محصولات رنگ و کرم پودر برند Sunsafe این است که همه آنها از رنگدانه های طبیعی ساخته شده اند. این بدان معنی است که با استفاده از این محصولات دارای ماهیت آرایشی آسیب پوست به حداقل می رسد. اما استفاده از ترکیبات معدنی کیفیت بخش آرایشی و بهداشتی را کاهش نداد. محصولات کرم پودر Sunsafe به زیبایی روی پوست می نشینند و بافتی یکنواخت ایجاد می کنند.
استانداردهای بین المللی
در مرحله ارزیابی و کنترل کیفیت، دریافت تاییدیه از محصولات برند Sansafe بسیار دشوار است. به غیر از فاکتورهای حفاظتی SPF، محصولات ضد آفتاب Sun Safe در دو ارزیابی استاندارد بین المللی دیگر با افتخار ظاهر شده اند.
رتبه PA
شاید علامت PA را با چند + روی ضد آفتاب های خارجی دیده باشید. PA روشی برای تعیین محافظت از ضد آفتاب در برابر اشعه ماوراء بنفش A (UVA) است که در ژاپن توسعه یافته است. تعداد + رو به رو PA نشان دهنده سطح محافظت در برابر آفتاب است که به صورت زیر طبقه بندی می شود:

PA+: محافظت کم در برابر UVA

PA++: محافظت متوسط ​​در برابر UVA

PA+++: محافظت بالا در برابر UVA

PA++++: محافظت بسیار بالا در برابر UVA

در فرآیند تعیین PA محصولات ضدآفتاب، دسته دیگری که مورد بررسی قرار می گیرد PPD است (PPigment Darkening) . این عامل نشان می دهد که UVA خورشید تا چه اندازه باعث ایجاد لکه های قهوه ای روی صورت می شود. بنابراین، ضد آفتاب های حاوی PA، جدا از پیشگیری از سرطان پوست و پیری زودرس، از ایجاد لکه نیز جلوگیری می کنند.

ضدآفتاب های برند Sunsafe دارای PA+++ هستند که همانطور که گفته شد سطح محافظتی بالا و قابل قبولی را نشان می دهد. موفقیت برند SunSafe در گذراندن این روش های ارزیابی باعث شده تا محصولات این برند در آمریکا، اروپا و خاورمیانه مورد تایید قرار گیرد.