کرم تریاک چیست ؟ | عوارض و فواید و روش استفاده صحیح کرم تریاک اصل

کرم تریاک چیست ؟ | عوارض و فواید و روش استفاده صحیح کرم تریاک اصل

کرم تریاک چیست ؟ سوالی که هر بانوی زیبایی به دنبال جوابش میگرده ، این کرم دارای موارد اعجاب انگیز زیادی است که می تواند در کمترین زمان لک ها و کک و مک های صورت شما را از بین ببرد . اکثر مشتری های روینا طی مدت دو هفته اعلام رضایت کرده اند .

تا کنون کسی نبوده که از این محصول استفاده کند و ناراضی باشد . استفاده از کرم و صابون های پاکستانی سال هاست که در ایران رواج پیدا کرده است و توانسته جای بزرگی در بازار های ایران به دست آورند .

اکثر افراد پس از اولین تماس با پشتیبانی روینا از ما این سوال را می پرسیدند : کرم تریاک برای چی خوبه ؟ در اصل کرم تریاک برای پاکسازی کامل پوست شماست .

به همین راحتی و سادگی می توان تمام خاصیت های این کرم را در همین جمله کوتاه بیان کرد . فروشگاه روینا این اطمینان را به شما می دهد که استفاده از این محصول شما را کاملا راضی می کند .

 

تاثیرات کرم تریاک اصل بر روی پوست صورت

در ادامه توضیحات بیشتری درباره این محصول می دهیم و به خواص کرم تریاک اصل برای پوست یا اینکه کرم تریاک چه خاصیتی دارد خواهیم پرداخت .

اگر شما هم مشتاق هستید ، پس با ما همراه باشید تا در جزئیاتی ساده تمام خواص آن را بیان کنیم و بعد تک تک این خواص را به صورت جداگانه برایتان بشکافیم و درباره شون صحبت کنیم :

 • شفاف کننده بسیار عالی پوست
 • سفید کنندگی ماندگار و طبیعی
 • از بین برنده چین و چروک صورت
 • از بین برنده کک و مک و لک و تیرگی
 • از بین برنده جوش های سطحی و زیر پوستی
 • بستن منافذ پوست
 • و …

شفاف کنندگی بالا

کرم تریاک اصل از روز سوم به بعد با خاصیت لایه برداری خود شروع به شفاف کردن پوست می کند . هر پوستی به مرور زمان به دلیل تغییرات آب و هوایی دود و آلودگی و گردوخاک دچار تغییراتی مانند تیرگی و کدری می شود .

این کرم با انجام لایه برداری قوی تمامی این لایه های تیره و آلوده را از روی پوست پاک می کند که باعث می شود رنگ پوست شما روشن و شفاف شود .

 

سفید کنندگی ماندگار کرم تریاک اصل

سفید کردن پوست با کرم های آرایشی مورد توجه افراد زیادی است ، اما اگر این سفید کنندگی ماندگار باشد قطعا می تواند توجه افراد بیشتری را به خود جلب کند و باعث رضایت بیشتر مصرف کنندگان شود .

حالا کرم تریاک چطور این کار را انجام می دهد ؟

اکثر پوست ها تیرگی دارند اما خیلی ها به دلیل عدم توجه به جوش های سر سیاه و زیر پوستی صورتشان ، تلاشی برای رفع آن ها نمی کنند و ماندن همین جوش ها زیر پوست باعث تیرگی پوست می شود .

از بین بردن جوش های سر سیاه و زیر پوستی توسط کرم تریاک اصل باعث سفیدی بیشتر و ماندگار می شود .

مقاله پیشنهادی :
کرم معجزه ساخت کجاست ؟ | کشور تولید کننده کرم معجزه شب

 

کرم تریاک چیست ؟ | عوارض و فواید و روش استفاده صحیح کرم تریاک اصل

 

از بین بردن چین و چروک توسط کرم تریاک

لایه برداری پوست نه تنها باعث رفع جوش ها و روشن شدن پوست می شود ، بلکه می تواند باعث کشش پوست شود . همین کشش تمامی چین و چروک ها را از بین می برد .

چون این کشش تا مدت زمان طولانی ماندگار است شما هم تا همان زمان از شر چین و چروک های پوستتان راحت خواهید شد .

کرم تریاک اصل را اگر طبق روش روینا استفاده نمایید حداقل تا 6 ماه از بازگشت جوش ها و چین و چروک ها و تیرگی های پوست خود راحت خواهید بود .

 

کرم ضد کک و مک تریاک صل

کرم تریاک اصل با استفاده از مواد لایه برداری قوی خود کک و مک های پوست شما را حتی اگر مادرزادی هم باشد از بین می برد . از زمان شروع استفاده از کرم تا مدت 7 روز طول می کشد تا رفع کک و مک های پوست خود را با چشم ببینید .

بسته به میزان تیرگی کک و مک های پوستتان و عمق این تیرگی ها مدت زمان تاثیر گذاری محصول طول خواهد کشید . پس اگر کک و مک های پوستتان عمیق است و تیرگی زیادی دارد توقع نداشته باشید که در همان 7 روز گفته شده از بین بروند .

اما هر چقد هم که کک و مک زیاد باشد نهایتا در 14 روز استفاده از بین خواهند رفت یا تا حد خیلی قابل توجهی کم رنگ خواهند شد .

از بین برنده جوش ها سطحی

استفاده از مواد غذایی چرب برای افرادی که دارای پوست های چرب هستند و افرادی که دارای پوست مستعد جوش هستند ، یا استفاده از آجیل های مقوی و … می تواند باعث ایجاد جوش های سطحی سر سفید در طول روز شوند .

اما کرم تریاک اصل تمامی این جوش های سفید و سطحی را در کمتر از 48 ساعت از بین خواهد برد .

اما توجه داشته باشید که استفاده از کرم تریاک باید بر طبق اصول خود باشد و فکر نکنید که با استفاده بیشتر می شود روند از بین بردن جوش ها را سریعتر کرد .

 

بستن منافذ پوست با کرم تریاک اصلی

منافذ باز پوست های گرم و کشیده از جمله مشکلات مهمی است که افراد دارای چنین پوست هایی مدام با آن درگیر هستند . منافذ باز مهمترین عامل ایجاد تیرگی و جوش های عمیق و سر سیاه است .

کرم تریاک اصل در زمان لایه برداری باعث کشش پوست می شود و همانطور که این کشیدگی چین و چروک ها را از بین می برد .

باعث بالا آمدن عمق منافذ پوست هم می شود که این کار منافذ را کامل می بندد و از ایجاد جوش های عمیق و سر سیاه و تیرگی جلوگیری می شود .

شاید برایتان کمی نامفهوم باشد اما اگر به زبان ساده بخواهیم بگوییم : شما سر یک بادکنک را تصور کنید .

وقتی باز باشد هم می شود هوا را داخل بادکنک کرد و هم می شود هوا را خارج کرد ، اما اگر با دو انگشت خود سر بادکنک را بکشید لبه های سر بادکنک به هم می چسبد و مانع ورود و خروج هوا می شود .

این کار دقیقا با کشیدگی پوست توسط کرم تریاک اصل مشابه است و مانع از ورود چربی و کثیفی به زیر پوست نیز می شود و از خروج چربی مفید هم جلوگیری می کند تا پوستتان خشک نشود .

 

شایعه وجود کورتون داخل کرم تریاک 

روینا در راستای احترام به مشتری های خود ، تمامی موارد را با صداقت کامل با مشتری ها در میان می گذارد . کورتون نمونه های مختلفی دارد اما در کرم و صابون های پاکستانی چنین چیزی وجود ندارد .

مقاله پیشنهادی :
کرم برغ و صابون برغ اصل سفید کننده دائمی و فوق العاده پوست صورت

کورتون خاصیت ترمیم پوست را دارد و هیچ گونه حساسیتی ایجاد نمی کند مگر اینکه دوز استفاده شد آن در محصول مورد استفاده بیش از حد باشد .

کورتون در کرم های موضعی درمانی قابل استفاده است اما هیچ ربطی به کرم آرایشی و لایه بردار ندارد ، چون کارایی کورتون در این کرم های بی دلیل است و این دو تفاوت زیادی با هم دارند .

افرادی اعلام می کنند که ما در زمان استفاده از کرم تریاک اصل ، پوستمان دچار التهاب و قرمزی شده است . باید بگوییم که این موضوع هیچ ربطی به کورتون ندارد و صحبت های هر فردی را بدون تحقیق باور نکنید .

این التهابات و قرمزی های گزارش شده فقط به دلیل حساسیت بالای پوست و استفاده از کرم های تقلبی و غیر استاندارد است . تولید کنندگان آن به دلیل وجود همین شایعات فکر می کنند باید در کرم تقلبی تولید خودشان کورتون بزنند تا تاثیرش بیشتر شود .

ترکیب کورتون با موارد آرایشی خطرناک است و این افراد با بی تجربگی و خودخواهی باعث ایجاد آسیب به پوست مصرف کننده می شوند و برایشان فقط سود مهم است .

فروشگاه روینا تا کنون چنین موردی را از سوی مشتریان خود دریافت نکرده است چون ، از ابتدا کرم تریاک اصل را در اختیار مشتریان خود قرار داده و می دهد .

کرم تریاک چیست ؟ | عوارض و فواید و روش استفاده صحیح کرم تریاک اصل

 

عوارض کرم تریاک اصل چیست ؟

عدم توجه به روش مصرف ارائه شده و استفاده خودسرانه باعث ایجاد جوش های سر سفید ریز می شود یا ممکن است تاثیری بر روی پوست شما نداشته باشد و این مورد از عمده عوارض مصرف کرم تریاک است .

اگر با چنین مشکلی برخورد کردید ابتدا مجدد به همین صفحه مراجعه کنید و مجدد روش مصرف را بررسی کنید . ما با تحقیقات زیاد و طبق تجربه استفاده چندین هزار مشتری و مصرف کننده روینا در طی 4 سال به این نتیجه و روش مصرف رسیده ایم .

پس شک نکنید که اگر کرم اصلی تریاک را خریداری نمایید و بتوانید به همین روش مصرف نمایید قطعا عوارضی نخواهید دید .

نحوه تشخیص کرم تریاک اصل از تقلبی :

 1. اگر کسی به شما گفت که کرم تریاک اصل دارای هولگرام بر روی جعبه است باور نکنید براحتی می توانید برچسب های دارای نوشته اورجینال یا اصل را از چاپ کننده های داخل بازار با کمترین قیمت خریداری کنید .
 2. محصول اصلی دارای قوطی مشکی رنگ است که کلمه TARYAK به شکل برجسته یا فرو رفته روی آن درج شده است .
 3. بسته بندی این محصول دقیقا همین چیزی است که در تصویر می بینید .
 4. فروشگاه روینا با مجوزهای خود اصل بودن محصول ارائه شده به مشتری را تضمین می کند .
 5. اگر طرح های روی جعبه تیره تر یا روشن تر از چیزی که در تصویر می بینید ، بودند . به اصل بودن محصول شک کنید .
 6. رنگ کرم تریاک اصل سفید شیری یا کرم رنگ است در غیر اینصورت هر چی باشد تقلبی است .
 7. عکس کرم تریاک تقلبی را می توانید با عکس های ارائه شده در همین صفحه مقایسه کنید چون هر طرح ور نگی غیر از این تقلبی است .

روش استفاده صحیح کرم تریاک اورجینال

برای دانستن نحوه یا طریقه استفاده از کرم تریاک حتما حتما این بخش را کامل و دقیق یا حتی چندین مرتبه مطالعه نمایید .

هر شب قبل از خواب صورت خود را با آب ولرم تنها کاملا شستشو دهید و تمیز نمایید ، سپس مقداری از کرم تریاک اصل ( به اندازه نوک انگشت ) را بردارید و بعد به صورت دورانی روی پوست خود ماساژ دهید .

مقاله پیشنهادی :
رنگ کرم تریاک اصل چطوریه ؟

صبح پس از بیدار شدن با صابون تریاک یا صابون دیگر باید صورت را شستشو دهید . در نکات زیر موارد مهمی که باید به آن ها توجه داشته باشید را ذکر کرده ایم .

 

نکات مهم قبل از استفاده :

 1. قبل از استفاده کرم تحت هیچ شرایطی از مواد شوینده برای تمیز کردن صورت خود استفاده نکنید و فقط با آب ولرم پوست خود را تمیز نمایید .
 2. در زمان استفاده صابون تریاک به هیچ وجه صابون را روی پوست خود نکشید و فقط به وسیله صابون کف دستان خود کف ایجاد نمایید و بعد کف ایجاد شده را بین 3 الی 5 دقیقه روی پوست خود بکشید .
 3. کرم تریاک اصل را حتما به صورت دورانی ماساژ دهید ، ماساژ به هر روش دیگری تاثیر کرم را کمتر می کند .
 4. اگر پوستتان خشک است حتما و اگر پوستتان چرب است طبق میل خود 45 دقیقه پس از خشک کردن صورت خود از آبرسان با کیفیت استفاده کنید . ( آبرسان غلیظ یا دارای رنگدانه نباشد )
 5. اگر خواستید آرایش کنید صورت خود را شستشو ندهید و روی همان آبرسانی که استفاده کردید سعی کنید آرایش خود را انجام دهید .
 6. برای اینکه تاثیرات کرم غیر قابل بازگشت باشد ، هفته اول هر شب و هفته دوم یک شب در میان و هفته سوم دو شب در میان و… همینطور کم کم مصرف کرم را قطع کنید .

 

قیمت کرم تریاک در واقعیت

در اکثر فروشگاه ها قیمت این محصول بالای 100 هزار تومان است . اما باید بدانید که هر ارزانی بی علت نیست و هر گرانی هم نشونه خوب بودن نیست .

زمانی که ما کرم تریاک را در روینا میفروختیم قیمتش 95 هزار تومان بود ، که بر اساس تعرفه قانونی و مالیات و بقیه موارد حسابداری این قیمت درج شده بود .

در صورتی که اکثر مشتریان ما اعلام کردن بودند که همین کرم را با قیمتی بالای 250 هزار تومان و حتی تا 350 هزار تومان از فروشگاه های مختلف خریده بودند .

بعد از خرید از فروشگاه روینا و رسیدن محصول به دستشان تماس می گرفتند و در کمال تعجب می گفتند که این دقیقا همان کرمی است که با قیمت 2 الی 3 برابر فروشگاه ما خریده بودند .

البته خیلی از عزیزان هم کرم تقلبی را با همین قیمت بالا خریده بودند . پس تا به اینجا متوجه شدیم که کرم تریاک اصل قیمت نامشخصی دارد و فقط باید از فروشگاه های معتبر خریداری شود .

 

علائم حساسیت پوست به کرم تریاک

افراد زیادی به صورت مداوم از این محصول استفاده می نمایند . اما باید بدانید که این کرم هم می تواند مانند تمام محصولات مشابه برای افرادی ایجاد حساسیت کند .

حالا ما چند نمونه از علائم حساسیت به استفاده از کرم تریاک را برای شما ذکر می نماییم تا اگر با چنین مواردی بر خوردید بدانید که مشکل از کجاست :

 • قرمزی ملایم یا بیش از حد پوست در زمان استفاده یا بعد از شستن کرم .
 • ایجاد سوزش ، مانند آفتاب سوختگی یا سوزن سوزن شدن پوست .
 • احساس دردی خفیف در زیر پوست که با دست زدن بیشتر می شود .
 • احساس خارش بسیار زیاد و احساس سوزش و قرمزی پوست بعد از خاراندن موضع .
 • و …

اگر شما هم دچار چنین مشکلاتی شده اید یا حتی به موارد دیگری برخورد کرده اید حتما برای ما در بخش کامنت های بنویسید تا بقیه عزیزان هم از آن بهره ببرند .

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *