کرم و صابون تریاک اصل ❤️ فواید و عوارض و روش استفاده صحیح

کرم و صابون تریاک اصل ❤️ فواید و عوارض و روش استفاده صحیح

کرم و صابون تریاک اصل دارای خواص فوق العاده ای هستند که می توانند روی صورت شما معجزه کنند . حتما تا کنون اسم کرم و صابون های پاکستانی به گوشتان خورده است .

این محصول هم ساخت کشور پاکستان است که در شرکت نگین بلوچستان بسته بندی و عرضه می شود . کرم و صابون تریاک اصل آنچنان معروف شده اند که می توان به جرات گفت: شما را از هزینه بالای زیبایی راحت می کند و می تواند به اندازه یک عمل زیبایی روی صورت شما تاثیر گذار باشد .

این روزها هر محصولی که مورد توجه افراد قرار می گیرد و معروف می شود به نحوی مورد حمله کلاهبرداران قرار می گیرد و شروع به تولید نمونه تقلبی می کنند . اما روینا در راستای صداقت کلام با مشتری های خود ، در زمان فروش این محصول وظیفه خود می داند که بهترین و با کیفیت ترین محصول را در اختیار مشتریان خود قرار دهد .

خواص کرم و صابون تریاک چیست ؟

در ادامه مطلب میخواهیم به طور خلاصه و مختصر به فواید و خواص این محصول بپردازیم . از جمله خواص فواید آن می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • ضد لک
  • ضد کک و مک
  • ضد جوش
  • از بین برنده تیرگی های پوستی
  • روشن کننده پوست
  • شفاف کننده پوست
  • از بین برنده جوش های سطحی
  • از بین برنده جوش های سر سیاه
  • لایه بردار قوی
  • ترمیم کننده پوست

این خواص و تاثیرات همگی به طور واقعی هستند و اگر از محصول اصلی و با کیفیت و با روش اصولی استفاده نمایید قطعا از تمام این تاثیرات بهره خواهید برد .

ضد لک بودن کرم و صابون تریاک

لک های پوستی تاثیرات بسیار بدی روی زیبایی هر فرد دارند . لک ها ممکن است به دلیل جوش های عمیق و زیر پوستی یا آفتاب سوختگی و بارداری و … به وجود آمده باشند .

اما جای نگرانی ندارد ، به فکر کارهای سخت و هزینه های سنگین نباشید . با خرید این پک و استفاده دقیق تمامی لک های پوستی خود را با هر رنگ و اندازه ای از بین ببرید .

مقاله پیشنهادی :
معرفی تمام کرم و صابون های پاکستانی + خواص و عوارض و روش استفاده

لکه های پوستی شما از زمان استفاده 3 یا نهایتا 7 روز بیشتر نمی توانند در برابر تاثیرات کرم و صابون تریاک اصل مقاومت کنند و از بین می روند . این یک تبلیغ نیست ، نظرات مشتریان رومیس و صداقت رفتار و گفتار ما این موضوع را تایید و تضمین می کند .

رفع جوش های صورت

جوش ها مدل های مختلفی دارند ، جوش زیر پوستی و جوش سر سیاه و جوش سر سفید و جوش ریز و … که هر کدام درد و زشتی خود را دارند .

از بین بردن جوش ها کار خیلی راحتی ست اما جلوگیری از جوش زدن مجدد پوست کار سختی ست . کرم و صابون تریاک اصل با خاصیت لایه برداری قوی هم تمامی جوش ها را از بین می برد و هم چربی های باقی مانده زیر پوست . پوستی که چربی اضافی نداشته باشد پس جوش هم نمی زند .

خودتان قضاوت کنید ، هزینه های زیاد و عمل های جراحی و لیزر و عوارض خطرناک ؟ یا استفاده از کرم و صابون تریاک اصل و کلی معجزه زیبایی ؟ به دست آوردن زیبایی با کم هزینه ترین راه ها هم امکان پذیر است .

کرم و صابون تریاک اصل ❤️ فواید و عوارض و روش استفاده صحیح

روشن و شفاف کننده پوست

شفافیت و روشنی پوست چیزی نیست که کسی دوست نداشته باشد . حتی پوست هایی که پر از کک و مک لکه های ریز هستند ، زمانی که سفید باشند باز هم از نظر بسیاری از افراد زیبا هستند .

حالا تصور کنید که یک پوست سفید و بدون لک و جوش چقدر می تواند زیبا باشد ؟

استفاده از کرم و صابون تریاک اصل همانطور که در موارد بالا ذکر کردیم تمامی جوش ها و لک های پوست شما را از بین می برد و در کنار تمامی این فواید ارزشمند ، پوستی سفید و شفاف هم به شما هدیه می دهد .

از بین برنده کک و مک

کک و مک هم تاثیر زیادی برای از بین بردن زیبایی دارد ، به خصوص بانوان که بیشتر دچار این مشکل هستند .

گاهی کک و مک بخاطر بهم ریختگی مکانیزم بدن به وجود می آید اما در اکثر مواقع این مشکل مادرزادی است . پس حتما برای شما هم عجیب است که چطور یک مشکل مادرزادی را می توان با استفاده از یک کرم و صابون حل کرد .

کرم و صابون تریاک اصل قدرت بالایی در از بین بردن کک و مک دارد و این کار را با لایه برداری مداوم خود انجام می دهد . اگر شما هم دچار چنین مشکلی هستید فکر خود را درگیر راه های سخت نکنید چون همین محصول راه حل فوق العاده ای برای حل مشکل شماست .

مقاله پیشنهادی :
عوارض استفاده از صابون تریاک چیست ؟

کرم و صابون تریاک اصل ترمیم کننده پوست

پوست ما در اثر تغییرات آب و هوایی و مشکلات تغذیه و مسافرت و حتی اتفاقات ناگوار دچار آسیب های جدی می شود .

این آسیب ها ممکن است خون مردگی در زیر پوست یا حتی ماندن رد سوختگی و زخم باشد . همانطور که قبلا گفته بودیم ، کرم و صابون تریاک اصل لایه بردار بسیار قوی است .

لایه برداری باعث برداشتن و از بین بردن سلول های مرده و آسیب دیده پوست می شود . حالا وقتی سلول های مرده از بین بروند و سلول های جدید تولید شوند چه اتفاقی خواهد افتاد ؟

درست است ، پوست ما ترمیم می شود و اثری از خراش و آسیب های پوستی بعد از مدت کوتاهی نخواهد ماند .

عوارض کرم و صابون تریاک اصل چیست ؟

کرم و صابون تریاک اصل هیچ گونه عوارضی ندارد و رومیس بعد از بررسی و تست های فراوان به این نتیجه رسیده است .

اما اگر طبق روشی که فروشگاه روینا برای شما توضیح داده است استفاده نکنید فقط و فقط از تاثیرات کرم و صابون بی بهره خواهید ماند . این موضوع هیچ گونه عارضه ای را ایجاد نمی کند .

بازگشت تاثیرات کرم و صابون تریاک اصل بعد از قطع مصرف

افراد زیادی با بخش پشتیبانی و مشاوره رومیس تماس می گیرند و می گویند که ما شنیده ایم یا خوانده ایم یا حتی دیده ایم که تاثیرات کرم و صابون تریاک اصل بعد از قطع مصرف بازگشته و حتی پوست مصرف کننده بدتر شده است .

باید بگوییم که این تاثیرات به هیچ وجه قابل بازگشت نیستند . اما به شرطی که طبق اصول تست شده کرم و صابون تریاک اصل را استفاده نمایید .

حالا می گویید خب چطور ؟ به پایین همین توضیحات مراجعه نمایید و روش مصرف را دقیق مطالعه نمایید . اما در زمان مصرف اگر می خواهید که تاثیرات غیر قابل بازگشت باشد .

باید هفته اول هر شب و هفته دوم هر دو شب یکبار و هفته سوم هر سه شب یکبار و … استفاده نمایید .

استفاده مداوم و هر شب از کرم و صابون تریاک اصل باعث عادت کردن پوست می شود و قطع ناگهانی هم باعث برگشتن تاثیرات یا حتی بدتر شدن پوست می شود .

این موضوع توسط روینا کاملا تست و بررسی شده است و طبق بررسی های انجام شده تمامی مشتریان ما با یکبار خرید کرم و صابون تریاک اصل به نتیجه دلخواه خود رسیده اند و نیازی به خرید مجدد نداشته اند .

مقاله پیشنهادی :
کرم تریاک چیست ؟ | عوارض و فواید و روش استفاده صحیح کرم تریاک اصل

کرم و صابون تریاک اصل ❤️ فواید و عوارض و روش استفاده صحیح

نحوه تشخیص کرم و صابون تریاک اصل با تقلبی :

1 – اگر کسی به شما گفت که کرم تریاک اصل دارای هولگرام بر روی جعبه است باور نکنید براحتی می توانید برچسب های دارای نوشته اورجینال یا اصل را از چاپ کننده های داخل بازار با کمترین قیمت خریداری کنید .

2 – محصول اصلی دارای قوطی مشکی رنگ است که کلمه TARYAK به شکل برجسته یا فرو رفته روی آن درج شده است .

3 – صابون تریاک اصلی رنگ مشکی است و روی آن کلمه ( negen taryak ) به صورت تو رفته درج شده است .

4 – بوی تریاک قوی از صابون به مشام می رسد که بلافاصله پس از باز کردن کشو صابون متوجه آن خواهید شد .

5 – کنار جعبه نوشته ی ( تولید شرکت نگین بلوچستان ) درج شده و در قسمت بارکد روی جعبه هم به صورت انگلیسی ساخت تایلند درج شده است .

6 – ما تصاویر نمونه های کرم و صابون تریاک اصل را در همین صفحه در اختیار شما قرار داده ایم تا بهتر بتوانید اصلی و تقلبی بودن محصول را تشخیص دهید .

روش استفاده :

هر شب قبل از خواب صورت خود را با آب ولرم شستشو دهید و خشک نمایید . سپس مقداری از کرم را بردارید و روی پوست خود به صورت دورانی ماساژ دهید تا کرم به خوبی جذب شود .

صبح که بیدار شدید صورت خود را بدون ماساژ آب ولرم بزنید و بعد صابون تریاک را کف دستان خود بکشید تا کف مطلوبی ایجاد شود .

حالا کف ایجاد شده را به صورت دورانی روی پوست خود بین 3 الی 5 دقیقه ماساژ دهید تا منافذ پوست کاملا از کرم تریاک و لایه های برداشته شده پاک شود .

حالا صورت خود را خشک نمایید و 45 دقیقه بعد از آبرسان با کیفیت استفاده نمایید .

نکات مهم قبل از استفاده کرم و صابون تریاک اصل  :

1 – شب قبل از استفاده کرم تحت هیچ شرایطی از مواد شوینده برای تمیز کردن صورت خود استفاده نکنید و فقط با آب ولرم پوست خود را تمیز نمایید .

2 – در زمان استفاده صابون تریاک به هیچ وجه صابون را روی پوست خود نکشید و فقط به وسیله صابون کف دستان خود کف ایجاد نمایید و بعد کف ایجاد شده را بین 3 الی 5 دقیقه روی پوست خود بکشید .

3 – کرم تریاک را حتما به صورت دورانی ماساژ دهید ، ماساژ به هر روش دیگری تاثیر کرم را کمتر می کند .

4 – اگر نیاز به بیرون رفتن دارید و می خواهید آرایش کنید اصلا آبرسانی که بعد شستشو زده اید را پاک نکنید و آرایش را انجام دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *