کرم معجزه ساخت کجاست ؟ | کشور تولید کننده کرم معجزه شب

کرم معجزه ساخت کجاست ؟ | کشور تولید کننده کرم معجزه شب

کرم معجزه که این روزها در بازارهای لوازم آرایشی و بهداشتی رواج زیادی پیدا کرده و طرفداران بسیار زیادی داره یک کرم دست ساز هست . اگه میخواین بودنید که کرم معجزه ساخت کجاست باید بهتون بگم هیچ جای مشخصی نداره .

در واقع این کرم در شهرهای کشورمان تولید و بسته بندی میشه که خب نمیشه درواقع اسمش رو بسته بندی و تولید گذاشت ، بیشتر میشه به یک کرم دست ساز خونگی و عطاری بهش اشاره کرد .

 

 

حالا اصل کرم معجزه ساخت کجاست ؟

بزارید یکم راحتتر بهتون بگم که کرم معجزه ساخت کجاست ؟ این کرم با مواد مختلف ، در قوطی هایی با رنگ ها و طرح های مختلف تولید میشه و هیچ جای مشخص یا مبدا معتبری برای تولیدش وجود نداره .

شما می تونید یک کرم دست ساز معجزه رو در در قوطی سبز ببینید یا در قوطی قرمز و زرد ، این محصول فقط مواد مشابهی داره که خب گفتم اونم البته زیاد نمیشه بهش اعتماد کرد .

یعنی یکی ممکنه یک نوع مواد بزنه داخلش ، یکی مواد دیگه . این یعنی هیچ دوز و دستور تهیه مشخصی نداره و هر کس هر طور که دلش بخواد می تونه این کرم رو بسازه .

مثلا ما خودمون انقد دیگه درخواست داشتیم آخرش مجبور شدیم چند نمونه از طرز تهیه کرم معجزه اصل رو براتون بنویسیم .

مقاله پیشنهادی :
کرم گوری چیست ؟ + عوارض و تاثیرات و روش استفاده صحیح کرم و صابون گوری

 

 

پیشنهاد روینا به شما :

مثل همیشه بهتون میگیم که روینا اصلا بهتون توصیه نمیکنه که از کرم های دست ساز بی هویت استفاده کنید . اما اگه دلتون میخواد پوستتون رو از هر نوع لک و جوش و تیرگی پاکسازی کنید .

می تونید روی جمله رنگی زیر کلیک کنید و تمام محصولاتی که خاصیت های کرم معجزه رو دارن رو ببینید :

مشاهده و خرید کرم و صابون و با خیال راحت و مطمئن محصول با اصالت و تولید شده طبق استانداردهای جهانی رو خریداری کنید .

در ضمن برای اطمینان از اصالت و کیفیت کرم و صابون های معرفی شده می تونید نظرات کاربران رو در هر صفحه محصول بخونید و حتی با مشاور فروشگاه هم درباره شون صحبت کنید .

روینا
ارسال دیدگاه