تشخیص کرم فائزه اصل از تقلبی

تشخیص کرم فائزه اصل از تقلبی

کرم فائزه این روزها در بازارهای ایران طرفداران زیادی دارد و خب مسئله مهم آن نمونه های تقلبی هستند برای همین هم ما امروز در روینا می خواهیم روش تشخیص کرم فائزه اصل از تقلبی را برای شما شرح دهیم .

آنچه در ادامه می‌خوانید

کرم فائزه به از بین بردن لک ها و تیرگی های صورت تاثیرات بسیار زیادی دارد و می تواند برای هر پوستی تاثیرات اعجاب انگیزی داشته باشد . این کرم از راه منافذ پوست که تمیز و پاک شده اند وارد پوست شده و سلول های ملانین غیر طبیعی ، که بر اثر عوامل ذکر شده تغییر یافته اند را از بین میبرد .

کرم فائز یک روشن کننده و جوانساز با لایه برداری کامل پوست می باشد این کرم تمام ضایعات پوستی را از بین می برد و پوستی صاف و شفاف و روشن به شما می بخشد .

کرم فائزه در عرض دو هفته رنگ پوست را تغییر داده و آن را روشن تر و سفیدتر می کند . یکی از بهترین ویژگی های این کرم مناسب برای هر نوع پوستی می باشد .

 

تشخیص کرم فائزه اصل از تقلبی

یکی از مشکلات بزرگ در خرید این کرم فائزه نمونه تقلبی آن در بازار است به گونه ای که تشخیص اصل آن از تقلبی به سادگی امکان پذیر نیست .  ظاهر محصولات اصل و تقلبی بسیار شبیه به هم هستند بنابراین توجه داشته باشد که در قدم اول از فروشگاه هایی که معتبر هستند کرم فائزه را تهییه نمایید .

هولگرام نقره ای که روی جعبه کرم فائز می باشد یکی از نشانه های اصلی بودن کرم می باشد این هولگرام هک شده می باشد و برچسبی نیست .

مقاله پیشنهادی :
خواص روغن آملا برای مو و پوست سر را بیشتر بشناسید

رنگ مواد کرم فائزه اصل سفید است البته نا گفته نماند این رنگ مواد کرم بستگی به تاریخ تولید کرم هم دارد ، هر چقدر از تاریخ تولید کرم بگذرد رنگ مواد کرم قهوه ای روشن می شود و مواد داخل ظرف ته نشین کرده و ترک روی مواد کرم ایجاد می شود و همچنین بوی خوبی دارد .

مواد کرم تقلبی فائزه شیری رنگ می باشد و مواد آن خیلی رقیق است و بوی خوبی ندارد .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *