شامپو تریاک چیست و چه خواص و عوارضی دارد ؟ | روش استفاده صحیح شامپو تریاک

شامپو تریاک چیست و چه خواص و عوارضی دارد ؟ | روش استفاده صحیح شامپو تریاک

شامپو تریاک اصل دارای تاثیرات فوق العاده ای از جمله کمک به رشد مجدد مو و از بین برنده شوره سر است . اگر شما هم دچار ریزش مو هستید یا در حال افسرده شدن بخاطر موهای سرتان هستید یا مراقبت مو برایتان اهمیت زیادی دارد ، پیشنهاد می کنیم که این محصول را از دست ندهید .

افراد زیادی تا کنون از این محصول استفاده کرده اند و به این نتیجه رسیده اند که این نمونه شامپوها می توانند معجزه کنند و این معجزات در همین زمان و واقعی اتفاق می افتند .

فروشگاه روینا طبق تعهدات خود موظف است که محصولی با کیفیت را به شما تحویل دهد و به شما این اطمینان را می دهیم که پس از خرید این محصول شاهد معجزه بر روی سر خود خواهید بود . 

 

تاثیرات شامپو تریاک بر موی سر

در ادامه با هم به خلاصه تاثیرات این محصول فوق العاده برای مو می پردازیم ، سپس با جزئیات کامل هر خاصیت را توضیح خواهیم داد :

  • از بین برنده و قطع کننده کامل ریزش مو
  • شاداب کننده و آبرسان قوی مو
  • رشد مجدد موهای ریخته شده و افزایش رشد مو
  • جلوگیری از سفیدی زودرس مو و تنظیم رنگدانه های مو
  • درمان آسیب دیدگی و احیای مجدد موها
  • از بین برنده شوره و موخوره در سریعترین زمان ممکن
  • و …

 

شامپو ضد ریزش مو

شامپو تریاک اصل دارای عصاره مستقیم و خالص خشخاش است که یک داروی مقوی برای هر قسمتی از بدن است . صادقانه بخواهیم بگوییم ، خشخاش معجزه ای برای تمامی سیستم ایمنی و حرکتی و روحی بدن است و حتی در تمامی داروهای شیمیایی هم از این گیاه ارزشمند استفاده شده است .

حالا مگر می توان باور کرد که خشخاش نتواند ریشه مو را تقویت کند ؟ طبق بررسی های انجام شده توسط روینا و نظر سنجی ها از مصرف کنندگان این محصول متوجه شدیم که تاثیر شامپو تریاک اصل برای رفع ریزش مو تحت مصرف مداوم در سه روز به طور قطع قابل مشاهده است . 

 

شامپو شاداب کننده مو

مواد به کار رفته در شامپو تریاک اصل از اولین مرتبه ای که شروع به استفاده آن می کنید باعث شادابی موهای شما خواهد . این موضوع را می توان با دست کشیدن در لا به لای موها حس کرد .

کافیست دو ساعت بعد از استفاده از این محصول جلوی آینه بروید و با شانه یا دستان خود موهایتان را حالت دهید تا متوجه منظور ما شوید . این شادابی موقتی نخواهد بود با استفاده مدام شامپو حس خیلی بهتری خواهید داشت ، چون زیبایی دیداری مو در مقدار شادابی و حالت پذیری بهتر آن است .

 

احیای مو با شامپو تریاک اصل

همه می دانند که احیا یعنی زنده کردن ، پس حتما الان که در حال خواندن این مطلب هستید از این حرف تعجب کرده اید . مگر تا چندین سال پیش موضوع کاشت مو در تمامی جهان شناخته شده بود ؟

مقاله پیشنهادی :
تشخیص شامپو تریاک اصل با تقلبی

مگر کسی می دانست که کاشت مو واقعیت دارد ؟ یا اصلا مو چطور کاشته می شود که با شانه زدن و دست کشیدن از ریشه در نمی آید ؟ حالا پس از گذشت چندین سال دیگر کمتر کسی پیدا می شود که این موضوع را باور نداشته باشد .

پس چرا نمی توان باور کرد که شامپو تریاک اصل هم بتواند همین کار را انجام دهد ؟ بله ، طبق تست های روینا و نظرات مصرف کنندگان و مشتریان فروشگاه متوجه شدیم که بعد از استفاده یک دوره ، موهایی که قبلا ریخته بودند کم کم شروع به جوانه زدن کرده اند و در حال رشد هستند .

پس حتما متوجه شدید که این موضوع غیرقابل باور نبوده و می شود با هزینه ای کمتر سری پر مو و زیبا داشت .

 

شامپو تریاک چیست و چه خواص و عوارضی دارد  

شامپو تریاک برای جلوگیری از سفیدی مو

داروها و محصولات زیادی امروزه در حال فروش در بازارهای فیزیکی و اینترنتی هستند که ادعا می کنند می توانند موهای سفید را مجدد به رنگ قبلی خود برگردانند .

ما هیچ وقت به کسی تهمت نمی زنیم اما تا کنون محصولی وجود نداشته که بتوان به طور قطع برای رفع سفیدی مو به کسی معرفی کرد .

اما امروز به جرات از شامپو تریاک اصل در برابر چنین موضوعی دفاع می کنیم و می گوییم که شاید این شامپو نتواند موهای سفید شما را به رنگ قبلی برگرداند ، اما می تواند از سفید شدن موهای شما جلوگیری کند .

از دیوار گرفته تا درخت و ستون و … هر کدام برای استوار ماندن نیاز به یک پایه سفت و محکم دارند . ما به شما تضمین می دهیم که با استفاده از این محصول ریشه های موهایتان به طور کامل تقویت می شوند .

تقویت ریشه مو و فولیکول مو باعث جلوگیری از سفید شدن موها می شود . اما در موارد زیادی مشاهده شده است که بعضی ریشه های ضعیف شده که به وسیله شامپو تریاک اصل تقویت شده اند شروع به سیاه شدن کرده اند و ساقه مو را هم سیاه کرده اند .

اما این یک فعالیت طبیعی است که ارتباطی مستقیم با مکانیزم بدن مصرف کننده دارد . به همین دلیل ما نمی توانیم به طور قطع بگوییم که موهای سفید شما با استفاده این محصول سیاه خواهد شد .

موهایی که بر اثر عواملی مثل ضعف ریشه ، مصرف داروهای شیمیایی و مصرف مواد شوینده غیر استاندارد سفید شده اند ، امکان تغییر رنگ در آن ها وجود دارد و به احتمال خیلی خیلی زیاد بعد از مصرف شامپو و تقویت ریشه و فولیکول مو ممکن است به رنگ قبلی خود بازگردند .

 

تاثیر شامپو تریاک بر موهای آسیب دیده

خانم ها بیشتر در معرض این مشکل هستند و بعد از استفاده از دکلره و رنگ کردن موهایشان بیشتر آسیب می بیند . آقایانی که کارهای سخت در فضاهای غیر استاندارد یا پر از آلودگی هم دارند از این آسیب ها در امان نیستند .

اما اگر این آسیب ها به مو نادیده گرفته شود می تواند خیلی راحت باعث اول باعث ریزش مو و بعد آسیب به موهای باقی مانده شود . شامپو تریاک اصل خاصیت فوق العاده ای که دارد ابتدا شروع به تقویت ساقه و ریشه مو می کند و بعد روی بقیه نیازهای مو تمرکز می کند .

بعد از استفاده یک هفته ای متوجه خواهید شد که چقدر موهای آسیب دیده تان بهتر و قوی تر شده اند . عصاره خشخاش با نفوذ به ساقه موها برای مدت حداقل یکسال موهای شما را کاملا تقویت می کند و از آسیب مجدد آن ها جلوگیری می کند .

مقاله پیشنهادی :
کرم فائزه برای چی خوبه

 

از بین برنده شوره و موخوره سر

امروزه کمتر کسی پیدا می شود که با این عارضه آزار دهنده و بد حداقل یکبار درگیر نشده باشد . تغییرات آب و هوایی ، مواد غذایی غیر استاندارد ، شوینده های بی کیفیت ، تغییرات هورمونی از جمله عواملی هستند که باعث بروز این قبیل مشکلات می شوند .

عدم جلوگیری از شوره و موخوره سر باعث ایجاد مشکلات بیشتری مانند ریزش غیرطبیعی مو و تضعیف ساقه و ریشه مو می شود . پس اگر اول راه حلی برای رفع آن پیدا نکنید تمامی اتفاقات بالا غیر قابل جلوگیری خواهند بود .

حالا باید خوشحال باشید ، چون با شامپو تریاک اصل آشنا شده اید که تمامی این کارها را به تنهایی و بدون محصول جانبی برای شما انجام می دهد .

 

راه های تشخیص شامپو اصل با تقلبی :

1 – شامپو تریاک اصل مانند هر محصول دیگری مدام در حال تغییر است چون رفع نیاز هر مشتری برای هر تولید کننده ای مهم است . اما کلیات این تغییرات در موارد زیر برای شما ذکر می شود .

2 – جعبه شامپو تریاک اصل دقیقا همین جعبه داخل عکس است و اگر کوچکترین تغییر رنگ یا طرحی دیدید به اصل بودن محصول شک کنید .

3 – این محصول کاملا تایید شده و شناخته شده است ، پس شرکت تولید کننده نیازی ندارد که روی جعبه محصول هولگرام بچسباند ( شما می توانید به راحتی از چاپخانه ها هولگرام های مختلف را با کمترین قیمت خریداری کنید )

4 – در نمونه تقلبی عکس مرد و زن روی جعبه با عکسی که در همین صفحه مشاهده می کنید متفاوت است .

5 – در نمونه تقلبی رنگ مواد شامپو تریاک طوسی یا گلبهی خیلی روشن است .

6 – نمونه اصلی شامپو تریاک اصل همیشه رنگی تیره دارد که به محض باز کردن جعبه بوی تریاک استشمام می شود .

7 – به دلیل بوی تریاک غلیظ و زننده نمونه های قبلی که باعث آزار و اذیت و خجالت اکثر مصرف کنندگان می شد . تولید کننده عصاره تریاک داخل شامپو را کمتر کرده که در کنار بوی تریاک ، کمی بوی عطر شامپو های نرم کننده و عطر ملایم هم دارد .

8 – نمونه های تقلبی ذره ای بوی تریاک نمی دهند و حتی شدیدا بوی عطر  و ادکلن های عربی غلیظ را می دهند که به محض بو کردن سر درد خواهید شد .

9 – در نمونه تقلبی قابی که شامپو تریاک داخل آن قرار می گیرد بسیار نازک است و زیر آن دون دون های برجسته دارد اما در نمونه اصلی اینطور نیست .

 

شامپو تریاک چیست و چه خواص  

عوارض شامپو تریاک اصل چیست ؟

این محصول سالهاست در بازارهای جهانی در حال خرید و فروش است و طی این مدت هیچ گونه عوارضی در آن مشاهده نشده است . تنها ایراد این محصول بوی تریاک موجود در آن است که می تواند برای افراد حساس به بو کمی زننده باشد .

اما با روش مصرف ارائه شده توسط ما از شر این بود خلاص خواهید شد و دیگر چنین مشکلی را تجربه نخواهید کرذ . خیلی از افراد فکر می کنند استفاده از شامپو تریاک اصل باعث ایجاد اعتیاد می شود .

این موضوع کاملا غلط و شایعه است ، چون اعتیاد به مواد مخدر فقط با مصرف خوراکی یا کشیدن آن اتفاق می افتد . در واقع در این محصول از تریاک هم استفاده نشده است ، بلکه عصاره خشخاش فرآوری نشده است که اصلا اعتیاد آور نیست .

پس نه جذب این مواد از طریق سر و نه مواد به کار رفته در این شامپو ، هیچکدام و به هیچ وجه باعث ایجاد اعتیاد نخواهند شد ، رومیس با قاطعیت تمام این موضوع را تضمین می کند .

مقاله پیشنهادی :
تشخیص کرم فائزه اصل از تقلبی

 

روش صحیح استفاده شامپو تریاک اصل 

شامپو تریاک اصل محدودیت سنی ندارد و به دلیل عدم تاثیرات مضر از نوزادی تا سالمندی میتوان این شامپو را استفاده نمود .

اما برای استفاده صحیح این کار را بکنید :

هر بار که حمام می روید در میانه های زمان حمام کردنتان که موهایتان کاملا خیس است مقداری از شامپو را کفت دست خود بریزید و بین 3 الی 5 دقیقه به طور کامل ماساژ دهید تا تمام پوست سر و ساقه مو به کف شامپو آغشته شود .

سپس با آب ولرم شستشو دهید و اگر بوی تریاک اذیتتان می کرد قبل از بیرون آمدن از حمام از شامپو دیگری برای یک شستشو ملایم استفاده نمایید .

اما توجه داشته باشید که در زمان اتمام حمام این کار را بکنید ، اگر بلافاصله بعد از استفاده از این محصول شامپوی دیگری بزنید ممکن است تاثیر محصول را کم کند .

 

دلیل خرید بالای شامپو تریاک چیست ؟

بهترین قاضی برای خرید بالای این شامپو مردم هستند چون مردم با استفاده محصولات متفرقه و گوناگون تجربه هایی مفید را کسب می کنند تا در نهایت بهترین گزینه را انتخاب کنند . بدون شک پشت این همه تعریف و تمجید از این محصول یک ویژگی خاص نهفته است .

مهمترین چیزی که توجه همگان را در ارتباط با شامپو تریاک جلب کرده است ، این بود که تاثیر این محصول موقتی نبوده و با یکبار استفاده مشتریان تاثیر عجیب آن را می دیدند .

 

قیمت شامپو تریاک اصلی چقدر است ؟

در بسیاری از فروشگاه های و مراکز فروش مواد شوینده ما بررسی های مختلفی انجام داده ایم و طی این تست و بررسی ها به این نتیجه رسیدیم که شامپو تریاک اصل قیمتی بین 150 تا 200 هزار تومان دارد .

اما در بعضی از فروشگاه های با قیمتی زیر 150 هزار تومان به فروش می رسد که طبق بررسی های انجام شده تمامی آن ها تقلبی بوده اند . در بعضی از فروشگاه ها هم شامپو با قیمتی بالای 200 و حتی 300 هزار تومان به فروش می رسد .

دلیل آن هم پرطرفدار بودن این شامپوی فوق العاده ست . چون نمونه اصلی آن کمیاب است افرادی به دلیل فروش بالای آن و بی اطلاعی هموطنان عزیز دست به فروش نمونه تقلبی آن هم با قیمتی فوق ارزان می کنند .

تا با این کار هم سودی خوبی به دست آورند و هم از اوضاع اقتصادی سخت سوء استفاده کنند . افرادی هم که شامپوی اصلی را با قیمتی بسیار بالا می فروشند دقیقا از پرطرفدار بودن آن برای جذب سود بیشتر و کلاه گذاشتن سر مرد استفاده می کنند . آن هم با این موضوعیت که شامپو تریاک اصلی قیمت بالایی دارد و قیمت های پایین تر از قیمت خودشان تقلبی است .

تفاوت قیمت هم بین 150 تا 200 هزار تومان بستگی به محل فروش و بقیه موارد بازاریابی دارد که کم و زیاد بودن فروش و چرخش دست به دست محصول باعث این تفاوت قیمت است . اما این روزها شامپوی تریاک اصلی فوق العاده نایاب شده است ولی دلیلی برای افزایش قیمت ناجوانمردانه ندارد .

 

برای خرید شامپو تریاک چطور اقدام کنیم ؟

برای خرید این محصول هم میتوانید ابتدای همین مقاله گزینه خرید شامپو تریاک و افزودن به سبد خرید را مستقیم مشاهده نمایید .  

دیدگاه کاربران
1 دیدگاه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *