تشخیص شامپو تریاک اصل با تقلبی راحت نیست؛ اما من بهت کمک میکنم

شامپو تریاک اصل در دو برند متفاوت دکتر اسکین و دیسار در بازارهای ایران در حال خرید و فروش است ، برای تشخیص شامپو تریاک اصل با تقلبی هم باید تخصص داشته باشید اما اگر تخصص کافی را ندارید ما در این مقاله از روینا به شما آموزش خواهیم داد . ابتدا پیشنهاد میکنیم اگر با شامپو تریاک آشنایی ندارید روی متن رنگی زیر کلیک کنید و اطلاعات خود را در رابطه با این محصول فوق العاده کامل کنید و بعد به دنبال استفاده و تشخیص اصلی و تقلبی آن باشید.

تشخیص شامپو تریاک اصل با تقلبی

برای تشخیص و رفع این مشکل ما موراد مهمی را برای شما آمده کرده ایم که پیشنهاد میکنیم حتما آن ها را مطالعه نمایید . شامپو تریاک مانند هر محصول دیگری مدام در حال تغییر است چون رفع نیاز هر مشتری برای هر تولید کننده ای مهم است . اما کلیات این تغییرات در موارد زیر برای شما ذکر می شود :
  • جعبه شامپو تریاک اصل دقیقا همین جعبه داخل عکس است و اگر کوچکترین تغییر رنگ یا طرحی دیدید به اصل بودن محصول شک کنید .
  • این محصول کاملا تایید شده و شناخته شده است ، پس شرکت تولید کننده نیازی ندارد که روی جعبه محصول هولگرام بچسباند ( شما می توانید به راحتی از چاپخانه ها هولگرام های مختلف را با کمترین قیمت خریداری کنید )
  • در نمونه تقلبی عکس مرد و زن روی جعبه با عکسی که در همین صفحه مشاهده می کنید متفاوت است .
  • در نمونه تقلبی رنگ مواد و ترکیبات شامپو تریاک طوسی یا گلبهی خیلی روشن است .
  • نمونه اصلی شامپو تریاک اصل همیشه رنگی تیره دارد که به محض باز کردن جعبه بوی تریاک استشمام می شود .
  • به دلیل بوی تریاک غلیظ و زننده نمونه های قبلی که باعث آزار و اذیت و خجالت اکثر مصرف کنندگان می شد . تولید کننده عصاره تریاک داخل شامپو را کمتر کرده که در کنار بوی تریاک ، کمی بوی عطر شامپو های نرم کننده و عطر ملایم هم دارد .
  • نمونه های تقلبی ذره ای بوی تریاک نمی دهند و حتی شدیدا بوی عطر و ادکلن های عربی غلیظ را می دهند که به محض بو کردن سر درد خواهید شد .
  • در نمونه تقلبی قابی که شامپو تریاک داخل آن قرار می گیرد بسیار نازک است و زیر آن دون دون های برجسته دارد اما در نمونه اصلی اینطور نیست .

خرید شامپو تریاک دکتر اسکین اصل

عکس شامپو تریاک اصل دیسار و دکتر اسکین

ما برای شما عکس این محصولات را در کنار هم آماده کرده ایم که شما می توانید در هر زمان که تغییری در این نمونه های دیدید به اصل بودن آن ها شک کنید . البته اگر از انتشا این مقاله زمان زیادی گذشته باشد ممکن است تولید کننده تغییراتی را برای حفظ سلامت مشتریان خود و تفاوت با نمونه های تقلبی ایجاد کند که حتما در این صفحه اطلاع رسانی خواهد شد .

تشخیص شامپو تریاک اصل با تقلبی 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا