آیا صابون تریاک اعتیاد آور است ؟

آیا صابون تریاک اعتیاد آور است ؟

آیا صابون تریاک اعتیاد آور است ؟ آیا صابون تریاک ماننده خشخاش اعتیاد آور است ؟ قطعا موقع استفاده از صابون تریاک همه این سوالات برای شما به وجود می آید اما ما امروز در این مقاله از بخش زیبایی و سلامت روینا به شما جواب این سوال را خواهیم داد  .

آنچه در ادامه می‌خوانید

استفاده درست از صابون تریاک باعث می شود پوست شما از هر نوع لک و جوش و اسکارهای پوستی پاکسازی شود ، این صابون خارق العاده برای درمان بیماری پوستی بسیار مفید بوده و پوست را روشن و شفاف می کند .

خارق العاده بودن این صابون باعث شده سود جویان دست بکار شوند و نوع تقلبی این صابون در بازارها پخش کنند ، نوع تقلبی این صابون اثرات مخربی بر روی پوست می گذارد .

خشخاش موجود در این صابون حاوی اسید لینولینیک است و به علت داشتن همین ماده درمان مناسبی برای اگزما نیز هست .

صابون تریاک حاوی ویتامین E است و به طور مؤثری از پوست در برابر صدمات خارجی مانند اشعه ماوراء بنفش یا سرما محافظت می کند . همچنین باعث کاهش چین‌ و چروک و خطوط ریز پوست هم می شود ، این ویژگی آن را به محصول ضد پیری تبدیل می کند .

 

آیا صابون تریاک اعتیاد آور است ؟

صابون تریاک حاوی خشخاش می باشد عصاره خشخاش موجود در این صابون به هیچ عنوان از طریق جذب پوستی ، اعتیادآور نبوده و فقط زمانی موجب اعتیاد می‌ شود که به صورت خوراکی ، تزریقی و یا دود مورد استفاده قرار گیرد .

مقاله پیشنهادی :
کرم برغ ساخت کجاست ؟ | کشور تولید کننده کرم برغ

این صابون یک صابون درمان کننده بیماری های پوست بوده و هیچ گونه عوارض و اعتیادی ندارد .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *