طرز استفاده از کرم فائزه را اینجا بخوانید

طرز استفاده از کرم فائزه را اینجا بخوانید

طرز استفاده از کرم فائزه رو بلدی ؟ می دونی این کرم چه خواصی داره ؟ ما امروز تو این مقاله از روینا برای شما جواب این دو سوال را خواهیم داد ، با ما همراه باشید .

آنچه در ادامه می‌خوانید

کرم فائزه با از بین بردن سلول های مرده و حذف باکتری ‌های مضر روی پوست باعث کمرنگ شدن لک ، چین و چروک و تیرگی های پوست شده و با استفاده آن به جوانسازی و زیبایی پوست کمک می کند .

این کرم به مرور زمان و در عرض 2 الی 3 ماه مشکلات پوست شما را رفع کرده و پوستی شاداب و جوان را به شما می بخشد . کرم فائزه با فورمولاسیون خاصی که دارد جوش و جای جوش ها را از روی پوست محو کرده و همچنین از ایجاد جوش بر روی پوست نیز جلوگیری می کند .

این کرم همچنین جوش های سرسیاه پوست را از بین برده و باعث شفافیت پوست می شود .

برای خرید این محصول رو متن رنگی زیر کلیک کنید تا وارد صفحه خرید آن شوید.

قیمت و خرید کرم و صابون فائزه اصل

 

طرز استفاده کرم فائزه

بهتر است قبل از استفاده کرم فائزه سطح پوست بدون چربی و کرم باشد پس بهتر است 2 ساعت قبل استفاده صورت را با شوینده مناسب شستشو داده و خشک کنید و همچنین بهتر است این کرم را شب استفاده نمایید .

طرز استفاده کرم فائزه به طور صحیح : مقداری از کرم فائزه را با نوک انگشت برداشته و روی پوست صورت زده و به صورت دورانی روی پوست ماساژ دهید تا کاملا جذب پوست شود و صبح بعد از بیدار شدن صورت را با صابون شستشو دهید و خشک نمایید و نیم ساعت تا 45 دقیقه بعد از شستشو از کرم آبرسان استفاده نمایید که پوست خشک نشود .

مقاله پیشنهادی :
عوارض صابون ابرو اسنس چیست؟

استفاده از صابون فائزه باعث تاثیر گذاری بیشتر کرم می شود .

کرم فائزه را هفته اول هر شب استفاده نمایید و هفته دوم یک شب درمیان و هفته سوم دو شب در میان استفاده شود و همینطور این کرم را هر هفته کمتر استفاده نمایید تا به هفته ای یک شب برسد .

این روش استفاده باغث می شود پوست به کرم و لایه برداری کرم عادت نکند و بعد از قطع کامل کرم برگشتی نداشته باشد و پوست تمیز و شفاف و روشن و عاری از هر نوع لک و جوش برای شما ماندگارتر شود .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *