طرز استفاده از روغن آملا به طور صحیح و تاثیرگذار

طرز استفاده از روغن آملا به طور صحیح و تاثیرگذار

روغن آملا از بهترین روغن های تقویتی مو محسوب می شود اما طرز استفاده از روغن آملا از مهمترین نکاتی هست که باید بهش توجه کنید .

آنچه در ادامه می‌خوانید

میوه های آمله سالیان زیادی است که به عنوان یک خوراکی مصرف می شوند ، یا از آن‌ ها روغن ساخته می شود و به عنوان داروی درمانی و هم پیشگیری استفاده می‌ شود .

روغن آمله به طور معمول به صورت مستقیم روی مو و پوست سر قرار می گیرد . آمله گیاهی بسیار مهم در سیستم طب سنتی هند است .

اما همانطور که گفتیم باید بدانید که از این محصول چطور باید استفاده کنید تا بهترین نتیجه و تاثیر را دریافت کنید . ما امروز در روینا میخواهیم درباره همین مسئله با شما صحبت کنیم تا از خریدتان و هزینه ای که میکنید بهترین نتیجه را بگیرید و راضی باشید .

اما اول باید بدانید که این روغن نمونه های تقلبی هم در بازار دارد که این امر هم به صورت جداگانه مورد بحث است و باید به آن توجه شود که حتی استفاده صحیح اگر صورت بگیرد ولی روغن خریداری شده اصلی نباشد تاثیری نخواهید دید یا حتی دچار عوارض جبران ناپذیری هم خواهید شد .

 

طرز استفاده از روغن آملا

برای استفاده صحیح پیشنهاد میکنیم توضیحات زیر را کامل بخوانید و به آنها عمل کنید .

چند قطره از روغن آمله را کف سر ریخته و با انگشتان دست به خوبی بر روی پوست سر ماساژ دهید و اطمینان حاصل کنید که تمام پوست سر به روغن آغشته شده باشد و کاملا جذب پوست سر شود .

مقاله پیشنهادی :
روغن آملا چیست ؟ روغن آمله از چه چیزی تولید می شود ؟

اگر از ماندن روغن روی پوست سر خود اذیت نمی شوید پیشنهاد میکنیم از حمام تا حمام بعدی اجازه دهید روغن روی سرتان بماند . اما اگر نمیتوانید ، روغن را شب بزنید و صبح دوش بگیرید و روغن را شستشو دهید .

این کار را هفته ای دو بار تکرار کنید این عمل علاوه بر رفع ریزش و کمک به رشد موها و نرم شدن و تقویت مو باعث از بین رفتن خشکی و پوسته پوسته شدن سر نیز خواهد شد .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *