آیا کرم فائزه و صابون فائزه در داروخانه پیدا می شود ؟

آیا کرم فائزه و صابون فائزه در داروخانه پیدا می شود ؟

کرم فائزه تولید کشور پاکستان هست که سالهاست توی کشور ما هم داره فروخته میشه و خیلی از خانومای عزیز کشورمون فکر میکنن این کرم ها مجوز دارن از وزارت بهداشت ، اما اصلا اینطور نیست .

برای همینم دنبال کرم فائزه در داروخانه میگردن که باید بگیم این کرم اصلا تو داروخونه ها فروخته نمیشه . چون وزارت بهداشت کشور ما کرم و صابون های پاکستانی رو تایید نمیکنه ، اما خب ما چندین ساله داریم میفروشیم و تاثیر خوبی هم دارن .

دلیل اینکه تایید نمیکنن هم بد بودنشون نیست ، چون کشور پاکستان از لحاظ تولید این محصولات تایید نمیشه و نه تنها ایران بلکه خیلی از کشورها ، پاکستان رو تایید نمیکنن ، وگرنه محصولاتشون خوبه .

 

چرا کرم فائزه در داروخانه پیدا نمی شود ؟

چون این کرم باید مراحل تاییدیه وزارت بهداشت رو بگذرونه اما به دلیل قوانین و وضعیت پاکستان ، کشور ما برای محصولاتی که این کشور تولید میکنه ارزشی قائل نمیشه که بخواد بهشون مجوز بده .

اونایی هم که میگن نمایندگی رسمی این محصول رو دارن قطعا دارن سرتون کلاه میزارن ، چون ایران اصلا مجوز نمایندگی برای محصولاتی که تایید شده نیستن نمیده .

 

 

پس چطور روینا کرم فائزه میفروشه ؟

ما سالهات که در حال فروش این محصولات هستیم و به تمامی تعهدات لازم جهت حفظ سلامت زیبایی هموطنان عزیزمان پایبند هستیم ، طبق این تعهد و تجربه ما به خودمان اجازه داده ایم محصولاتی که برای پوست مصرف کننده مضر نیست و از لحاظ مواد و تولید استانداردهای جهانی رو رعایت کرده بفروشیم .

مقاله پیشنهادی :
کرم برغ و صابون برغ اصل سفید کننده دائمی و فوق العاده پوست صورت

وگرنه ما تو روینا میتونستیم کرم هایی مثل کرم معجزه و کرم پاستور رو هم بفروشیم که از جمله کرم های دست ساز و پر فروش بازار هستن و به ظاهر تاثیرات خیلی خوبی هم میزارن ولی از درون پوست شما رو میسوزونن و آسیبی به زیبایی مصرف کننده میزنن که با هیچ روشی نمیشه جبرانش کرد .

 

سخن آخر :

پس با این مقاله کوتاه و مفید فهمیدیم که چرا کرم فائزه در داروخانه فروخته نمیشه و امیدواریم که این مقاله هم براتون مفید بوده باشه . یادتون نره که به فروشگاه های بدون مجوز و اونایی که مدعی میشن نمایندگی رسمی این کرم و دارن اعتماد نکنید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *