تشخیص کرم پودر درماکول اصل و تقلبی

تشخیص کرم پودر درماکول اصل و تقلبی

هر روزه هزاران زن در سراسر جهان از کرم پودر استفاده می کنند تا پوست صورت خود را زیبا و شاداب نگه دارند. کرم پودر درماکول اصل و تقلبی دو نوع کرم پودر بسیار محبوب در بازار هستند. اما چه تفاوتی بین این دو نوع کرم پودر وجود دارد؟ در این مقاله از روینا به معرفی تفاوت های دو نوع کرم پودر درماکول اصل و تقلبی می پردازیم.

خرید کرم پودر درماکول اورجینال

اولین تفاوت کرم پودر درماکول اصل و تقلبی

بسته بندی کرم پودر درماکول اصل و تقلبی از لحاظ ظاهری متفاوت هستند. درماکول اصل با بسته بندی شیک و زیبا عرضه می شود، در حالی که کرم پودر درماکول تقلبی با بسته بندی ارزان قیمت و ضعیف تری عرضه می شود.

کرم درماکول چیست و چه خصوصیاتی دارد

دومین تفاوت: بافت کرم پودر

بافت کرم پودر درماکول اصل بسیار نرم و روان است، در حالی که کرم پودر درماکول تقلبی بافت خشک و بی حسی بیشتری دارد. همچنین کرم پودر درماکول اصل به پوست نفوذ بیشتری دارد و در نتیجه پوست را بسیار نرم و لطیف می کند.

تشخیص کرم پودر درماکول اصل و تقلبی 148

سومین تفاوت: رنگ کرم پودر

رنگ کرم پودر درماکول اصل بسیار طبیعی و هماهنگ با رنگ پوست است، در حالی که کرم پودر درماکول تقلبی رنگ براق و نامطلوبی دارد و پوست را طبیعی نمی کند.

کرم درماکول فیک و اصل چه تفاوتی دارند

سومین تفاوت: بوی کرم پودر درماکول

کرم پودر درماکول اصل بوی طبیعی و خنکی دارد، در حالی که کرم پودر درماکول تقلبی بوی شیمیایی و نامطبوعی دارد.

مقاله پیشنهادی :
کرم گوری چیست ؟ + عوارض و تاثیرات و روش استفاده صحیح کرم و صابون گوری

تشخیص کرم پودر درماکول اصل و تقلبی145

پنجمین تفاوت: قیمت کرم پودر درماکول

اختلاف اساسی بین کرم پودر درماکول اصل و تقلبی در قیمت آنهاست. کرم پودر درماکول اصل هزینه بیشتری دارد، در حالی که کرم پودر درماکول تقلبی با قیمت پایین تری عرضه می شود.

نکات مهم پایانی درباره کرم درماکول

در نهایت، باید گفت کرم پودر درماکول اصل و تقلبی در ظاهر بسیار شبیه به هم هستند، اما تفاوت های ذکر شده در کیفیت و قیمت آنها بسیار مهم هستند. برای اطمینان از خرید کرم پودر درماکول اصل، بهتر است از فروشگاه های معتبر و معرفی شده برای خرید کرم پودر درماکول اقدام کنید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *