درباره ما؛ تاریخچه و بررسی فروشگاه اینترنتی روینا

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می ‏‏‏‌بینند . طبیعت خرید اینترنتی با روجیه و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌ شده است. امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله ‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است . همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده ‏‌تری داریم .

دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌ های نه‌ چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ ها اولویت خود را از دست داده است . امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌ های جدیدتری وجود دارد ، از جمله برای انتخاب و خرید کالا . دیگر کمتر کسی برای خرید کالا ،  بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌ کند . مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق ‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌ گمان خرید به رو‏‌ش‌ های نو‏تر ، هوشمندانه ‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش ‏‌تری را می‏‌ طلبد . از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌ های اینترنتی و مشتریان فروشگاه ‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏ شود .

بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

روینا مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی کالا در ایران است. گروه‏‏‌ های مختلف کالا مانند کالای دیجیتال ، لوازم خانگی ، لوازم شخصی ، فرهنگ و هنر و ورزش و سرگرمی با تنوعی بی‌نظیر در رومیس عرضه می ‏‏‏‌شوند . کاربران و مشتریان روینا می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود ، وب سایت روینا را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند . همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات ، شایسته مشتری روینا است .

اولویت های فروشگاه روینا

همواره یکی از اولویت‌ های روینا ، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها ، برای تسهیل در فرآیند پیش از خرید آنهاست .

برای روینا بسیار مهم است که

کاربران ، کالای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند . روینا از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ  نمی ‏‌کند . همواره تلاش می ‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش ، حین و پس از خرید ، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند . ارائه قیمت‏‌ های کاملا رقابتی و مناسب ، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌ های روینا محسوب می‌ شود .

اولویت اصلی روینا

روینا با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان ، می ‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ ترین قیمت‏‏‌ ها و بهترین خدمات را فراهم آورد . طرح ‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده است . روینا نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف ‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌ های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می ‏‏‌گیرد . کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت روینا و خدمات ارائه شده در آن ، همواره یکی از مهم ‏‌ترین و با اولویت‌ ترین موضوعات در روینا بوده است .

درباره رومیس

مرکز امور مشتریان روینا به منظور ارائه بهتر خدمات به مشتریان و ارتباط مستقیم جهت خدمات پس از فروش در شهر مشهد افتتاح شده است . مشتریان می ‏‌توانند در صورت تمایل برای استفاده از خدمات پس از فروش مانند ارجاع برای تعمیر ، تعویض کالا و یا باز‏ پس ‏دهی سفارش‏ به این مرکز مراجعه کنند .

خلاصه ویژگی های فروشگاه اینترنتی روینا

  • مشتری را اعضای خانواده خود فرض کرده است .
  • بها به مشتری را سر لوحه تمامی کارهای خود کرده است.
  • ایجاد بازار بسیار رقابتی به دلیل قیمت بسیار پایین کالا ها .
  • اولین فروشگاه است که قیمت را پایین و در کنار کیفیت بالا قرار داده است .
  • تعهد به ضمانت های خود از اولویت های مهم این فروشگاه است .
  • پاسخگویی ۲۴ ساعته تلفنی.
  • پاسخگویی ۲۴ ساعته حضوری .
  • روینا میخواهد شما را برای همیشه داشته باشد پس نگران هیچی نباشید .

نکته مهم درباره روینا

لازم به ذکر است که روینا در هیچ نقطه‏ ای از کشور به غیر از واحد مرکزی مستقر در مشهد نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ندارد . کلیه خدمات در سراسر کشور تنها در این مرکز ارائه می‏‏‌شود. حال که درباره فروشگاه اطلاعاتی را کسب نمودید سری به ویترین روینا بزنید .